OTO 3 POWODY DO ZAPISANIA SIĘ NA NEWSLETTER

Zapisz sie na RHEINZINK Newsletter

Za jego pośrednictwem informujemy o webinariach, planowanych szkoleniach oraz innych branżowych wydarzeniach, które moga być przydatne dla Ciebie lub twoich pracowników.

1. DZIELIMY SIĘ TYLKO FACHOWĄ WIEDZĄ

Wyznajemy zasadę, że wiedzą trzeba sie dzielić. Dlatego wysyłamy tylko wartościowe informacje - czyli takie, które sami chcielibyśmy otrzymywać.

2. INSPIRUJEMY CO MIESIĄC

Za pośrednictwem naszego Newslettera poznasz realizacje z całego Świata - projekty każdej wielkości i o różnej formie architektonicznej. Zarówno na przykładzie zabytków, jak i współczesnych realizacji przedstawiamy Ci najlepiej dobrane rozwiazania, systemy i produkty RHEINZINK.

3. ZERO SPAMU

Nasz Newsletter otrzymują tylko zainteresowane osoby, które w każdej chwili mogą wypisać się z naszej listy i zwyczajnie śledzić nasze kanały społecznościowe LinkedIn Facebook oraz Instagram

 
e-mail*
Forma zwrotu
Imię
Nazwisko
Branża*
  Akceptuję oświadczenie o ochronie danych i chcę otrzymywać newsletter RHEINZINK RHEINZINK Polska Sp. z o.o.. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z otrzymywania go.
 
 

* Informacje oznaczone gwiazką są wymagane

 

DODATKOWO W KAŻDYM NEWSLETTERZE WYBRANE

1. Zalecenia

Zalecenia konstrukcyjne w zakresie warstw dachu, elewacji, detali architektonicznych oraz zagadnienia związane z ich wentylacją, podkonstrukcją oraz fizyką budowli.

2. Detale CAD

Udostępniane detale obejmują rozwiązania i systemy pomocne przy projektowaniu dachu, elewacji, obróbek blacharskich i odwodnień w technologii RHEINZINK

3. Modele BIM

Cyfrowy zapis fizycznych i funkcjonalnych właściwości systemów i rozwiązań RHEINZINK pomocny przy projektowaniu różnego typu elewacji lub pokrycia dachowego.

4. Tekstury

Tekstury niosą informacje o barwie powierzchni RHEINZINK, jak również innych parametrach generowanego obrazu, związanych na przykład z modelem oświetlenia.

RHEINZINK worldwide

Kontakt telefoniczny:
+48 (22) 789 91 91