Modele BIM elewacji metalowych i systemów pokryć dachowych

BIM oznacza modelowanie informacji o budynku (Building Information Modeling). Jest to technologia, która pozwala nam odzwierciedlić realną budowlę w cyfrowym środowisku 3D, całkowicie zmieniając podejście do projektowania, realizacji inwestycji i zarządzania budynkiem. 

BIM umożliwia ciągły i natychmiastowy dostęp do bieżących informacji o projekcie i wszystkich kosztach. Podstawą jest komputerowy model 3D, w którym struktura przestrzenna, komponenty i atrybuty wszystkich części budynku są odwzorowywane i zarządzane w całym cyklu planowania i cyklu życia budynku. Wszyscy zaangażowani w projekt podmioty mają przez cały czas dostęp do najnowszych informacji i przeglądu projektu. W przeciwieństwie do konwencjonalnego planowania 2D, w którym wszystkie etapy planowania są wykonywane osobno, w metodzie BIM są one ze sobą powiązane.

RHEINZINK udostępnia następujące formaty oprogramowania: format BIM Revit (.rfa) oraz 7 formatów dla standardowego oprogramowania CAD i oprogramowania do renderowania: .jpeg, .c4d, .mat, .skm, .xsh, .vismat, .3dm i .ifc jako uniwersalny format dla programów BIM.

Dane Revit są dostosowane do wymogów rynku Polski i dostarczane w języku polskim.

Wyślij zapytanie