Konsultacja projektu i wycena

Dla Architektów

Na podstawie otrzymanego projektu dokonujemy weryfikacji zastosowanych w projekcie rozwiązań i przekazujemy bezpłatnie: dodatkowe detale CAD, tekstury powierzchni, próbki blach oraz wyliczamy zapotrzebowanie materiałowe na potrzeby Inwestora. W zależności od zaawansowania projektu polecamy odpowiednich wykonawców oraz przekazujemy bezpłatnie rozwiązania BIM - prosimy zaznaczyć to w Uwagach.

Dla Inwestorów

Na podstawie projektu weryfikujemy zastosowane w nim detale, przygotowujemy wyliczenie materiałowe oraz przekazujemy bezpłatne próbki blach. Jeśli jesteś pewien tego, co masz w projekcie i nie potrzebujesz doradztwa technicznego, to polecamy bezpośredni kontakt z naszym Dystrybutorem lub doświadczonym Wykonawcą w twoim regionie.

Dla Wykonawców

Na podstawie otrzymanego projektu dokonujemy weryfikacji zastosowanych w projekcie rozwiązań oraz wyliczamy zapotrzebowanie materiałowe na potrzeby Inwestora. Wysyłamy bezpłatne próbki blach. W zależnosci od zaawansowania projektu wypożyczamy odpowiednie maszyny, pomagamy na budowie oraz konsultujemy w sprawie narzedzi blacharskich.

Dla Dystrybutorów

Pomagamy wyliczyć zapotrzebowanie materiałowe na potrzeby Inwestora oraz przygotować właściwe wsparcie dla Wykonawcy. W zależności od zaawansowania projektu wypożyczamy odpowiednie maszyny, pomagamy na budowie oraz konsultujemy w sprawie narzedzi blacharskich. Wysyłamy bezpłatne próbki blach.

Moje dane

Plik (projekt w wersji elektronicznej) do wysłania. Jeśli masz więcej niż jeden plik proszę go spakować jako .ZIP lub .RAR. Maksymalna wielkość pliku podczas jednorazowego wysłania wynosi 20 Mb

* Te dane są niezbędne do przetworzenia