CLASSIC, artCOLOR i prePATINA – pełna paleta kolorystyczna powierzchni tytan-cynku!

13.02.2018
Nowe nazwy powierzchni tytan-cynku RHEINZINK

Nowe nazwy powierzchni tytan-cynku RHEINZINK zostały dobrane do różnych zastosowań i oferują obecnie najwięcej kombinacji kolorystycznych na rynku!

Ponieważ przywiązujemy dużą wagę do opinii, uprościliśmy nasze nazewnictwo i w jasny sposób przedstawiamy różnice w powierzchniach tytan-cynku RHEINZINK w zależności od zastosowań.

RÓŻNE NAZWY. SPRAWDZONE POWIERZHNIE TYTAN-CYNKU.
 
Sprawdzony i przetestowany na tysiącach budów gołowalcowany tytan-cynk nosi teraz nazwę RHEINZINK-CLASSIC i tym samym tworzy własną linię produktów.

Kolorowe spektrum tytan-cynku nazywa się RHEINZINK-artCOLOR. W zależności od zapotrzebowania oferujemy tytan-cynk z powłoką PVDF w kolorze antracytu, białej perły, złota, zieleni mchu, piwnym, niebieskim, czerwonej cegły, aż do wyboru koloru na zamówienie – wszystko by spełnić  różne możliwości przy kreatywnym zastosowaniu. Ta linia jest obecnie w fazie intensywnego rozwoju i już niebawem zaskoczymy Państwa nowymi możliwościami powłok.

Nasza sprawdzona szaro-niebieska powierzchnia RHEINZINK-prePATINA blaugrau oraz ciemno-grafitowa powierzchnia RHEINZINK prePATINA schiefergrau – to naturalne patyny wchodzące w skład linii PATINA LINE. Tym samym chcemy jasno zakomunikować, że produkty tej linii wyraźnie różnią się od powierzchni  „RHEINZINK-podobnych”, nie będących patynami, co wynika z naszego zastrzeżonego procesu naturalnego patynowania RHEINZINK -  pioniera na rynku tytan-cynku.

Wszystkie broszury RHEINZINK będą na bieżąco dostosowywane do nowego procesu nazewnictwa.

Masz pytania? W każdej chwili osobiście, telefonicznie lub przez e-mail możesz się z nami skontaktować. 

RHEINZINK worldwide

Kontakt telefoniczny:
+48 (22) 789 91 91