Szkolenia dla architektów

Zapisy na szkolenia z zakresu stosowania blach tytan-cynk RHEINZINK

Szkolenia i warsztaty dla architektów organizujemy w całej Polsce współpracując z lokalnymi oddziałami SARP, Izby Architektów, jak i Wydziałami Architektury przy Politechnikach. Zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebook'u, na którym publikujemy wydarzenia na bieżąco. więcej

W celu zgłoszenia się na warsztaty lub zorganizowania szkolenia w Państwa pracowni prosimy o kontakt z naszym biurem:

T: +48 (22) 789 91 91
F: +48 (22) 789 91 99
info(at)rheinzink.pl

Szkolenia dla wykonawców

Szkolenia dla blacharzy i dekarzy na temat blach tytan-cynk RHEINZINK

Szkolenia blacharskie są organizowane we współpracy z dealerami RHEINZINK, cechami i związkami rzemieślniczymi oraz uczelniami prowadzącymi klasy dekarskie.

więcej

Serwis i wsparcie RHEINZINK

Od wizji po udaną realizacje.

Serwis i doradztwo techniczne RHEINZINK w zakresie dachów, elewacji, obróbek i odwodnień z blachy tytan-cynk to pewność i bezpieczeństwo proponowanych rozwiązań

Oprócz sprzedaży produktów z blachy tytan-cynk na dachy, elewację lub odwodnienia, kładziemy duży nacisk na obsługę klienta. Nasze doradztwo opiera się na poniższych podstawach:

Serwis i doradztwo techniczne na miejscu

Produktach i rozwiązaniach przystosowanych do Państwa potrzeb oraz wygodnej obsłudze dostaw

Szkoleniach dla Architektów, Zarządców nieruchomości, Inspektorów nadzoru oraz Konserwatorów zabytków

Szkoleniach dla wykonawców

Aby być na bieżąco zachęcamy do wpisania się na nasz Newsletter lub "polubienie" naszych profili na Facebook'u

ZAKRES OFEROWANYCH PRZEZ RHEINZINK USŁUG

Nasza oferta usług obejmuje 7 głównych kierunków. Wykwalifikowana kadra RHEINZINK pomaga klientom rozwiązać wszelkie problemy niezależnie od typu sprawy – zamówienia, zapytania ofertowego czy organizacji szkolenia – zawsze zgodnie ze specyfiką Twojej firmy i regionu w którym działasz.

MASZYNY I NARZĘDZIA BLACHARSKIE

Nasi doradcy z przyjemnością pomogą znaleźć odpowiednie zastosowanie dla produktów RHEINZINK. Jako inżynierowie, architekci oraz doświadczeni wykonawcy doradzą we wszelkich sprawach związanych z budową. Zaproponują rozwiązania detali oraz pomogą przygotować specyfikację lub zestawienie cenowe. W szczególnie zaawansowanych projektach służymy wsparciem naszego działu technicznego z Datteln.

SZKOLENIA I SERWIS NA BUDOWIE

Ale to nie wszystko: RHEINZINK pomaga klientom również na samym placu budowy. Nasi wykwalifikowani instruktorzy blacharstwa podróżują po całym kraju. Jako wykwalifikowani blacharze pomagają wykonawcom prawidłowo wymierzyć projekt, dobrać materiały oraz zaproponują rozwiązania dla wszystkich potencjalnych problemów. Lokalne usługi RHEINZINK to również bezpłatny wynajem maszyn.

OBRÓBKI BLACHARSKIE GOTOWE LUB NA ZAMÓWIENIE

Niezależnie od rodzaju sprawy, oferujemy zindywidualizowane rozwiązania dla architektów, kierowników budów oraz wykonawców. Często na budowie potrzebne są różnego rodzaju profile i obróbki blacharskie w zależności od kształtu danego budynku. Nasi partnerzy handlowi dostarczą gotowe do zastosowania obróbki z blachy tytan-cynk, wyprodukowane indywidualnie w oparciu o szkic lub rysunek wykonawczy.

RHEINZINK oferuje szybką produkcję wysokiej jakości obróbek blacharskich z blachy tytan-cynk: to optymalizuje proces budowlany oraz pozwala uniknąć czasochłonnej i kosztownej produkcji profili na placu budowy. Niezależnie od wymaganego kształtu, jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb klienta. W zależności od wielkości zamówienia obróbki blacharskie i profile mogą być dostarczone poprzez partnerów handlowych na plac budowy w ciągu kilku dni. Szczegółowy harmonogram realizacji zamówienia jest ustalany indywidualnie.

Oferowanie małych rolek blachy jest istotną pomocą dla blacharzy na budowie, gdyż duże rolki często nie są wygodnym rozwiązaniem. RHEINZINK rozumie te potrzeby i odpowiada na nie poprzez zindywidualizowane dostawy małych rolek blachy. Małe rolki dostarczane są przez partnerów RHEINZINK w zamówionym formacie na plac budowy w ciągu kilku dni od zamówienia. Szczegółowy harmonogram realizacji zamówienia jest ustalany indywidualnie.

SERWIS I WSPARCIE NA BUDOWIE

Utrzymanie dobrych relacji z klientami od wielu lat jest maksymą RHEINZINK. Dowodem skuteczności tej strategii jest bliska współpraca i liczne grono klientów zadowolonych nie tylko z wysokiej jakości produktów RHEINZINK lecz również z profesjonalnej obsługi.


WYŚLIJ PROJEKT DO WYCENY

Chcesz poznać koszt swojego dachu, rynien, elewacji czy obróbek? Nic prostszego! Wyślij projekt, a w oparciu o niego przygotujemy dla ciebie bezpłatnie ofertę cenową. Szukasz sprawdzonego wykonawcy przeszkolonego w technologii RHEINZINK? Powiedz nam o tym!

ZOBACZ FILM

Zobacz film: "Podążaj za swoją ideą"
RHEINZINK worldwide

Kontakt telefoniczny:
+48 (22) 789 91 91