Szkolenia dla architektów

Zapisy na szkolenia z zakresu stosowania blach tytan-cynk RHEINZINK

Szkolenia i warsztaty dla architektów organizujemy w całej Polsce współpracując z lokalnymi oddziałami SARP, Izby Architektów, jak i Wydziałami Architektury przy Politechnikach. Zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebook'u, na którym publikujemy wydarzenia na bieżąco. więcej

W celu zgłoszenia się na warsztaty lub zorganizowania szkolenia w Państwa pracowni prosimy o kontakt z naszym biurem:

T: +48 (22) 789 91 91
F: +48 (22) 789 91 99
info(at)rheinzink.pl

Szkolenia dla blacharzy i dekarzy

Szkolenia dla blacharzy i dekarzy z blachy tytan-cynk RHEINZINK

Praktyczne szkolenia dla rzemieślników

RHEINZINK w budownictwie cieszy się wielką popularnością. Elegancki wygląd rąbka stojącego na dachu, dokładność linii paneli elewacyjnych lub estetyka obróbki detali architektonicznych świadczą o fachowości rzemieślnika. Zaufanie klienta do wykonawcy w każdym przypadku opiera się na sztukę blacharską, którą rozwijamy od kilkudziesięciu lat, oferując bogaty program szkoleń i kursów blacharskich RHEINZINK.

Lokalizacje szkoleń są różne. Oprócz stacjonarnych 4-dniowych szkoleń blacharskich organizowanych w centrum szkoleniowym RHEINZINK, prowadzimy 1-dniowe wstępne kursy blacharsko-dekarskie organizowane we współpracy z partnerami handlowymi oraz stowarzyszeniami. Wielką popularnością cieszą się także praktyczne szkolenia bezpośrednio na placu budowy. Zaletą tego szkolenia jest indywidualnie ułożony program - pod bardzo konkretnie potrzeby uczestników.

SZKOLENIA BLACHARSKIE.
Teoria i praktyka - 4 dni
KURSY BLACHARSKO-DEKARSKIE.
Teoria i praktyka - 1 dzień
Każde szkolenie (poziom A, B lub C) rozpoczyna się blokiem teoretycznym. W części tej prezentuje się ekonomiczne i zgodne z techniką blacharską wykorzystywanie blachy RHEINZINK. Przekazywane w ten sposób teoretyczne podstawy wiedzy (1 dzień) są przekładane na praktykę (3 dni) w zbliżonych do rzeczywistych warunków spotykanych na budowie.

Każdy uczestnik szkolenia zostaje wyposażony w obszerny pakiet materiałów szkoleniowych, które będzie mógł wykorzystać w późniejszym czasie na budowie. Na koniec szkolenia uczestnicy otrzymują Certyfikat ukończenia szkolenia.

Podczas kursu (E lub F) przekazuje się uczestnikom wiedzę i rozwiązania pozwalające w praktyce na poprawnie i szybkie wykonanie wszelkiego rodzaju obróbek i detali z użyciem blachy RHEINZINK. Uczestnicy zdobywają podstawową praktykę w zakresie lutowania miękkiego RHEINZINK, przy okazji uzyskując wiedzę na temat prostego montażu systemu rynnowego jak i wykonania obróbek komina, murów czy parapetów.

Każdy uczestnik kursu zostaje wyposażony w pakiet materiałów szkoleniowych, które będzie mógł wykorzystać w późniejszym czasie na budowie.

Kursy są dobrym rozwiązaniem dla firm posiadających młodą ekipę wykonawczą. 


Podczas każdego szkolenia lub kursu jest czas na spontaniczne pytania, a osoby prowadzące szkolenia służą radą i odpowiedzą na każde pytanie.

Rejestracja

W celu zgłoszenia się na szkolenie blacharskie lub wstępny kurs blacharsko-dekarski prosimy o:

  • wypełnienie formularza zgłoszeniowego (pobierz go poniżej)
  • lub o kontakt z naszym biurem: T: +48 (22) 789 91 91  F: +48 (22) 789 91 99 info(at)rheinzink.pl

 

Potrzebujesz przeszkolenia już teraz?

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w Twoim regionie

Do pobrania
Zaznacz do pobrania. Aby tylko obejrzeć - kliknij w nazwę pliku dodatkowo zamawiam pocztą Rozmiar Typ Język Zmiana
Zaznacz wszystko Zaznacz wszystko
  
Szkolenia dla wykonawców. Teoria i praktyka (przegląd szkoleń i kursów)
754 KB PDF Polski 26.11.18
  
Formularz zgłoszenia na 4-dniowe szkolenia A_B_C_D
94 KB PDF Polski 26.11.18
  
Formularz zgłoszenia na 1-dniowe kursy E_F
44 KB PDF Polski 14.12.17
  
Formularz zgłoszenia na 1-dniowe szkolenie dla nadzoru
43 KB PDF Polski 14.12.17


RHEINZINK worldwide

Kontakt telefoniczny:
+48 (22) 789 91 91