Szkolenie „A” Technika na rąbek – podstawy

10.10.2017
Szkolenie „A” Technika na rąbek – podstawy

W dniach 08-11 stycznia 2018 r. zapraszamy zainteresowanych na dobrze znane 4-dniowe Szkolenie "A", które składa się z teorii i praktyki. W części teoretycznej prezentuje się ekonomiczne i zgodne z techniką blacharską wykorzystywanie blachy RHEINZINK. Przekazywane w ten sposób teoretyczne podstawy wiedzy (1 dzień) są przekładane na praktykę (3 dni) w zbliżonych do rzeczywistych warunków spotykanych na budowie.

Podczas tego szkolenia zostaną przekazane Państwu podstawy planowania detali i najważniejszych rozwiązań specjalistycznych z zakresu blacharstwa. Te informacje pozwalają na pewne wykonanie najbardziej newralgicznych detali pokrycia dachowego i jego przyłączeń

TEORIA:
- Materiał RHEINZINK– dane techniczne i możliwości zastosowania
- Wiedza specjalistyczna: technika felcowania oraz technika lutowania wedle uznawanych fachowych zasad blacharskich, norm DIN i wytycznych RHEINZINK
- Zalecenia konstrukcyjne dla dachów i elewacji.

PRAKTYKA:
Detale pokrycia dachu:
- System rynnowy, lutowanie
- Połączenie przy okapie
- Obróbka przebicia dachu (komin)
- Połączenie szczytowe dachu (kalenica)
- Połączenie ze ścianą
- Użycie specjalistycznych maszyn i narzędzi blacharsko¬-dekarskich

Każdy uczestnik szkolenia zostaje wyposażony w obszerny pakiet materiałów szkoleniowych, które będzie mógł wykorzystać w późniejszym czasie na budowie. Na koniec szkolenia uczestnicy otrzymują Certyfikat ukończenia szkolenia.

REJESTRACJA
Aby zarejestrować się na szkolenie prosimy o wysłanie wypełnionego Zgłoszenia wpisując datę szkolenia.

UWAGA!
Ilość miejsc ograniczona. Prosimy o bezpośredni kontakt z prowadzącym p. Ireneuszem Siczkiem pod tel. +48 602 171 155 w sprawie dostępności miejsc przed dokonaniem wpłaty.

Zobacz pozostałe szkolenia
Wyślij projekt do wyceny
Skontaktuj się z doradcą RHEINZINK

RHEINZINK worldwide

Kontakt telefoniczny:
+48 (22) 789 91 91