Szkolenie „C” - Wykonanie lukarn i detali na dachu

13.10.2017
Szkolenie „C” - Wykonanie lukarn i detali na dachu

W dniach 06-09 lutego 2018 r. zapraszamy na 4-dniowe Szkolenie "C", które składa się z teorii i praktyki. W części teoretycznej prezentuje się ekonomiczne i zgodne z techniką blacharską wykorzystywanie blachy RHEINZINK. Przekazywane w ten sposób teoretyczne podstawy wiedzy (1 dzień) są przekładane na praktykę (3 dni) w zbliżonych do rzeczywistych warunków spotykanych na budowie.

Jest to szkolenie blacharskie na którym wykonawcy zdobywają wiedzę na temat poprawnego wyko­nania lukarn i detali na dachu w rzeczywistych warunkach. Uczestnicy mają do wyboru: wykonanie lukarny okrągłej, spiczastej czy trójkątnej.

TEORIA:

  • Wykonanie okładzin i detali lukarn
  • Systemy rąbków: rąbek stojący, system listwowy, konstrukcje specjalne
  • Planowanie: konstrukcja warstw ściany/dachu, podział pasów, wybór detali, metody wykonania, przygotowywanie i użycie elementów prefabrykowanych (pasy, elementy tłoczone, itd.)


PRAKTYKA:

  • Krycie/obróbki lukarn arkuszami/ taśmami firmy RHEINZINK
  • Podział pasów na dachu i ścianie, wykonanie detali
  • Wyginanie parapetów
  • Wykonanie czoła lukarny, koszy, rynien i detali przy łączeniowych przy ścianach


Każdy uczestnik szkolenia zostaje wyposażony w obszerny pakiet materiałów szkoleniowych, które będzie mógł wykorzystać w późniejszym czasie na budowie. Na koniec szkolenia uczestnicy otrzymują Certyfikat ukończenia szkolenia.

REJESTRACJA
Aby zarejestrować się na szkolenie prosimy o wysłanie wypełnionego Zgłoszenia wpisując datę szkolenia.

UWAGA!
Ilość miejsc ograniczona. Prosimy o bezpośredni kontakt z prowadzącym p. Ireneuszem Siczkiem pod tel. +48 602 171 155 w sprawie dostępności miejsc przed dokonaniem wpłaty.

Zobacz pozostałe szkolenia
Wyślij projekt do wyceny
Skontaktuj się z doradcą RHEINZINK

RHEINZINK worldwide

Kontakt telefoniczny:
+48 (22) 789 91 91