Szkolenie „B” Zaawansowana technika na rąbek

10.10.2017
Szkolenie „B” Zaawansowana technika na rąbek

W dniach 15-18 stycznia 2018 zapraszamy zainteresowanych na 4-dniowe szkolenie dla zaawansowanych blacharzy. Szkolenie „B” w technologii RHEINZINK jest kolejnym etapem podnoszenia umiejętności blacharskich po Szkoleniu „A”. To szkolenie także rozpoczyna się blokiem teoretycznym. W części tej prezentuje się ekonomiczne i zgodne z techniką blacharską wykorzystywanie blachy RHEINZINK. Przekazywane w ten sposób teoretyczne podstawy wiedzy (1 dzień) są przekładane na praktykę (3 dni) w zbliżonych do rzeczywistych warunków spotykanych na budowie.

Szkolenie to służy do wzbogacenia posiadanych wcześniej umiejętności. Wraz ze wzrostem poziomu trudności dachu uczestnicy uczą się tworzenia szczegółowych rozwiązań na dużym modelu dachu. Wszystkie prace wykonywane są w kolejności obowiązującej na placu budowy.

TEORIA:
- Wiedza specjalistyczna: techniki łączenia blach na rąbek kątowy, podwójny rąbek stojący, rąbek płaski, połączenia specjalne.
- Planowanie: konstrukcja warstwowa dachu, obmiar robót, podział dachu, dobór detali, maszyny, metody wykończeń.

PRAKTYKA:
- Pokrycie połaci dachu na rąbek stojący kątowy i podwójny
- Wykonanie połączeń poprzecznych, przebić dachowych po skosie, kalenic, wiatrownic i pasów podrynnowych
- Wykonanie szablonów i modeli do rozwiązań specjalnych

Każdy uczestnik szkolenia zostaje wyposażony w obszerny pakiet materiałów szkoleniowych, które będzie mógł wykorzystać w późniejszym czasie na budowie. Na koniec szkolenia uczestnicy otrzymują Certyfikat ukończenia szkolenia.

REJESTRACJA
Aby zarejestrować się na szkolenie prosimy o wysłanie wypełnionego Zgłoszenia wpisując datę szkolenia.

UWAGA!
Ilość miejsc ograniczona. Prosimy o bezpośredni kontakt z prowadzącym p. Ireneuszem Siczkiem pod tel. +48 602 171 155 w sprawie dostępności miejsc przed dokonaniem wpłaty.

Zobacz pozostałe szkolenia
Wyślij projekt do wyceny
Skontaktuj się z doradcą RHEINZINK

RHEINZINK worldwide

Kontakt telefoniczny:
+48 (22) 789 91 91