Różnorodność systemów i rozwiazań. Projektuj swobodnie.

Każdy budynek z tytan-cynku RHEINZINK może stać się niepowtarzalnym projektem. Duży wybór systemów elewacyjnych i pokryć dachowych z bogatą biblioteką CAD oraz modelami BIM ułatwia znalezienie indywidualnego rozwiązania dla każdej koncepcji i każdego pomysłu architektonicznego.

Wieloletni partner w indywidualnych rozwiązaniach.

Ukryta rynna? Nietypowy okap?

RHEINZINK jest partnerem w indywidualnych rozwiązaniach dachu, elewacji i odwodnień oraz wiodącym na świecie producentem tytanu-cynku „Made in Germany”.

Dostarczamy systemy oraz dopracowujemy pomysły we współpracy z architektami juz od ponad 50 lat, działając jako zespół kilkuset doświadczonych specjalistów, w ponad 30 krajach.

Poznaj nas bliżej

 

Zrównoważona architektura. Ciekawe realizacje.

Dobrze jest, kiedy Ci, którzy promują zrównoważony rozwój, są w stanie to udowodnić. RHEINZINK działa zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i jest członkiem wielu instytucji zaangażowanych w zrównoważone budownictwo.

Blacha tytan-cynk RHEINZINK jest ekologicznym materiałem budowlanym z pozytywnym bilansem środowiskowym. W porównaniu do innych metali RHEINZINK ma najlepszą ocenę cyklu życia produktu (LCA), a emisja CO2 podczas produkcji wraz z zużyciem energii podczas wytapiania jest niezwykle niskie.

Więcej

Szaro-niebieska patyna RHEINZINK - ekskluzywna powierzchnia premium

Tylko powierzchnia RHEINZINK-prePATINA posiada cechy naturalnej patyny, która jest wytwarzana w przyspieszonym procesie patynowania, odtworzonego w warunkach fabrycznych - bez dodatkowych sztucznych powłok, lakierów czy udziału procesu fosforanowania. Materiał robi wrażenie na całym świecie, pięknie komponuje sie z innymi materiałami i spełnia najwyższe kryteria związane ze zrównoważonym budownictwem. Certyfikaty i systemy ocen przyznane RHEINZINK w zakresie ekologii stanowią wzór do nasladowania.

Do linii produktów

4DD - 4 DESIGN DAYS 2020 z RHEINIZNK / Katowice / 06-09 luty 2010

Zapraszamy na piątą już edycję 4 Design Days 2020, która odbędzie w Katowickim Spodku.

4 Design Days, to międzynarodowa impreza, gdzie przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, międzynarodowi producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy dyskutują o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Jest to więc oczywiste, że na tej imprezie nie mogło zabraknąć RHEINZINK.

Dołączajcie do naszego wydarzenia - będziemy informować was na bieżąco, co was czeka i dlaczego warto przyjść!

Dołącz do wydarzenia

Serwis i doradztwo podczas projektowania

Usługi wizualizacji