Różnorodność systemów i rozwiązań. Projektuj swobodnie.

Każdy budynek z tytan-cynku RHEINZINK może stać się niepowtarzalnym projektem. Duży wybór systemów elewacyjnych i pokryć dachowych z bogatą biblioteką CAD oraz modelami BIM ułatwia znalezienie indywidualnego rozwiązania dla każdej koncepcji i każdego pomysłu architektonicznego.

Zobacz nasze referencje. Daj się zainspirować!

Ok. wchodzę!

Ekskluzywna powierzchnia blachy klasy premium. Patyna RHEINZINK.

Czy ty wiesz, że RHEINZINK jest pierwszym i jedynym producentem naturalnej patyny wytwarzanej w warunkach fabrycznych? Szaro-niebieska lub grafitowa patyna RHEINZINK-prePATINA jest uzyskiwana na powierzchni tytan-cynku w specjalnym procesie, bez dodatkowego powlekania, lakierowania lub fosforanowania. Dzięki zdolności do regeneracji powierzchni materiał jest odporny na zarysowania, doskonale sprawdza się we współczesnej i zabytkowej architekturze oraz od setek lat zachwyca swoją trwałością.

Zamów próbki

Poznaj powody by wybrać RHEINZINK

Serwis i doradztwo podczas projektowania

Dla kosztorysantów

Fizyka budowli

Modele BIM

Do pobrania

Rodzaje powierzchni

Serwis dla architektów

Co mówią o nas

Dlaczego RHEINZINK? Bo atmosfera współpracy i standard wsparcia technicznego dają poczucie pewności w relacji z inwestorem i wykonawcą. W dzisiejszych realiach pracy architekta i coraz większego zakresu odpowiedzialności nabiera to szczególnego znaczenia.

 

Dla nas jest ważna naturalność materiałów oraz ich przekaz, zwłaszcza fakt, że te materiały żyją i zmieniają się z czasem. Lubimy każdą forme patyny i to, jak ona powstaje na różnych materiałach oraz to, że za kazdym razem jest ona inna. Ostatnio proponujemy co raz więcej patyn tytan-cynku także do wnętrz.

Właściwy inwestor potrzebuje właściwych rozwiązań - niezależnie od stylu architektonicznego projektu. RHEINZINK daje mi to zaufanie dzięki profesjonalnym poradom, doświadczeniu i interesującym projektom na całym świecie. Widzę duży potencjał naturalnych właściwości tytanu-cynku, które wykorzystuje w swoich projektach.