Dachy. Elewacje. Obróbki blacharskie i odwodnienia

Poznaj najbardziej zrównoważone systemy w kategorii metali

Każdy budynek z tytan-cynku RHEINZINK może stać się niepowtarzalnym projektem. Duży wybór systemów elewacyjnych i pokryć dachowych z bogatą biblioteką CAD oraz modelami BIM ułatwia znalezienie indywidualnego rozwiązania dla każdej koncepcji i każdego pomysłu architektonicznego.

Ekskluzywna powierzchnia blachy klasy premium. Patyna RHEINZINK.

RHEINZINK jest pierwszym i jedynym producentem naturalnej patyny wytwarzanej w warunkach fabrycznych. Szaro-niebieska i grafitowa powierzchnia RHEINZINK-prePATINA jest uzyskiwana w specjalnym procesie bez dodatkowego powlekania. Dzięki zdolności do regeneracji ta powierzchnia jest odporna na zarysowania, zachwyca trwałością oraz doskonale sprawdza się we współczesnej i zabytkowej architekturze.

Zamów próbki

Serwis i doradztwo

BIM i tekstury

Detale i rysunki CAD

Dla kosztorysantów

Do pobrania

Fizyka budowli

Wsparcie projektowe

Co mówią o nas

Dlaczego RHEINZINK? Bo atmosfera współpracy i standard wsparcia technicznego dają poczucie pewności w relacji z inwestorem i wykonawcą. W dzisiejszych realiach pracy architekta i coraz większego zakresu odpowiedzialności nabiera to szczególnego znaczenia.

 

Dla nas jest ważna naturalność materiałów oraz ich przekaz, zwłaszcza fakt, że te materiały żyją i zmieniają się z czasem. Lubimy każdą forme patyny i to, jak ona powstaje na różnych materiałach oraz to, że za kazdym razem jest ona inna. Ostatnio proponujemy co raz więcej patyn tytan-cynku także do wnętrz.

Właściwy inwestor potrzebuje właściwych rozwiązań - niezależnie od stylu architektonicznego projektu. RHEINZINK daje mi to zaufanie dzięki profesjonalnym poradom, doświadczeniu i interesującym projektom na całym świecie. Widzę duży potencjał naturalnych właściwości tytanu-cynku, które wykorzystuje w swoich projektach.

Poznaj powody by wybrać RHEINZINK

Daj się zainspirować. Referencje RHEINZINK

Ok. wchodzę!