Produkcja profili i wykonywanie obróbek na miarę

W celu optymalizacji procesu budowy i uniknięcia kosztownej produkcji pojedynczych elementów na placu budowy, oferujemy szybką i dopracowaną produkcję obróbek blacharskich. Dzięki temu uzyskujesz:

  • Oszczędność czasu i powtarzalna jakość

  • Wsparcie wykwalifikowanych pracowników RHEINZINK

  • Brak marnotrawstwa materiału i dodatkowej powierzchni magazynowej

  • Wyliczanie zapotrzebowania materiałowego zgodnie z projektem

  • Pomoc w zaplanowaniu i montażu elementów

Dotyczy to zarówno klasycznych obróbek blacharskich z blachy tytan-cynk (np. pod dachówkę), jak również wykonywania profili w zakresie krycia dachu na rąbek stojący. Możliwe są różne formy profili - zarówno stożkowate jak i prostoliniowe.

Produkcja profili o indywidualnym kroju odbywa się po otrzymaniu szkicu i zostaje wykonana w ciągu kilku dni (w zależności od ilości). Standardowe obróbki blacharskie: kosze dachowe, pasy okapowe, listwy kryjące itd. są dostępne w każdej chwili w magazynie centralnym RHEINZINK.

Gotowe formatki do zamówienia. Powtarzająca się estetyka detalu

Wszystkie elementy składowe obróbki blacharskiej attyki lub dachu płaskiego możesz zamówić jako gotowe do montażu formatki już bezpośrednio na budowie? Uzyskujesz w ten sposób nie tylko oszczędność wynikającą z czasu pracy, ale też powtarzalną estetykę każdego z wykonanych elementów.

Różne formy i systemy blacharskie (rąbek, klejenie na zimno lub łącznik UDS)  pozwalają zapomnieć o falowaniu blachy, używaniu silikonów, czy dziurawieniu blachy - rozwiązania RHEINZINK są sprawdzone przez pokolenia blacharzy bez kompromisów z trwałością.

Wyślij szkice lub projekt do konsultacji

Małe rolki blachy do samodzielnego profilowania

Dzisiejsze tempo budowy wymaga poręczności i natychmiastowej dostępności blachy - małe rolki tytan-cynku w szerokościach odpowiednich do zapotrzebowania na placu budowy spełniają te rolę.

Zapasy rolek blachy w wymiarach standardowych są dostępne „od ręki” w magazynie centralnym RHEINZINK w Majdanie, a sieć dystrybucyjna RHEINZINK zapewniają bezproblemowe dostarczenie blachy na budowę.

Dowiedz się więcej