Konsultacja projektu i wycena

Dla Architektów

Na podstawie otrzymanej koncepcji lub projektu nasi doradcy techniczni pomogą w dalszym poprowadzeniu projektu i przekażą bezpłatnie dodatkowe modele BIM wraz z teksturami powierzchni, detale CAD oraz próbki blach — w tym przygotują zapotrzebowanie materiałowe na potrzeby Inwestora.

Dla Inwestorów

Chętnie zweryfikujemy zastosowane w projekcie rozwiązania, przygotujemy wyliczenie materiałowe oraz przekażemy bezpłatne próbki blach. Jeśli jesteś pewien tego, co masz w projekcie i nie potrzebujesz doradztwa technicznego, to polecamy bezpośredni kontakt z naszym Dystrybutorem w celu dokonania zakupu lub doświadczonym Wykonawcą, by skorzystać z jego usług. 

Dla Wykonawców

Doradca RHEINZINK w twoim regionie pomoże w doborze właściwych rozwiązań technicznych oraz w wyliczeniu zapotrzebowania materiałowego dla Inwestora. W zależności od zaawansowania projektu wypożyczamy odpowiednie maszyny, pomagamy na budowie oraz konsultujemy w sprawie narzędzi blacharskich. Jeśli potrzebujesz bezpłatne próbki blach — zaznacz to w Uwagach. 

Dla Dystrybutorów

Pomagamy wyliczyć zapotrzebowanie materiałowe na potrzeby Inwestora oraz przygotować właściwe wsparcie dla Wykonawcy. W zależności od zaawansowania projektu wypożyczamy odpowiednie maszyny, pomagamy na budowie oraz konsultujemy w sprawie narzedzi blacharskich. Wysyłamy bezpłatne próbki blach i prowadzimy doradztwo techniczne

Moje dane

Plik (projekt w wersji elektronicznej) do wysłania. Jeśli masz więcej niż jeden plik proszę go spakować jako .ZIP lub .RAR. Maksymalna wielkość pliku podczas jednorazowego wysłania wynosi 20 Mb

* Te dane są niezbędne do przetworzenia