Położona w kalifornijskiej społeczności Skyhawk Lane w Topanga, niedaleko Malibu nieruchomość zapewnia zapierające dech w piersiach widoki na otaczającą przyrodę, ale także sprawia, że dom harmonijnie wtapia się w otaczający krajobraz.

Ten nowoczesny drewniany dom jest położony nad kameralnym jeziorem Otterstedter, 5 km od miejscowości Ottersberg. To tutaj architektka Daniela Raduycheva zrealizowała swoją wizję małego domu stodoły jako klientka oraz jako architekt. 

Światowy Dzień Ochrony Zabytków to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy na temat konserwacji zabytków i technologii stosowanych w ich renowacji. Serdecznie zapraszamy 18 kwietnia 2024 roku na wykład i warsztaty blacharskie, skierowane do…

Ten wyjątkowy budynek znajduje się w japońskim mieście Wakayama, niedaleko Osaki. Projektowanie nowej siedziby firmy tekstylnej A-GIRL'S CO. LTD. rozpoczęto w 2022 roku, a budowę, dzięki sprawnej organizacji, ukończono w tym samym roku.…

Serdecznie zapraszamy dekarzy i blacharzy na dobrze znane i sprawdzone szkolenia blacharskie. Ze względu na duże zainteresowanie nimi, ogłaszamy dodatkowe terminy zarówno kursów, jak i szkoleń.

Historia budynku sięga początków XX wieku, kiedy za ten pawilon został zbudowany z pieniędzy lokalnych elit, aby powitać cara Rosji Mikołaja II podczas jego wizyty w Liepãja. 

Nic straconego! Na naszej stronie będziemy co miesiąc prezentować wybrane realizacje, które zachwyciły lokalnych architektów, inwestorów oraz mieszkańców.

Tkanka miejska Drezna, zdruzgotana w czasie alianckich nalotów dywanowych pod koniec II WŚ, wypełniana była typowymi dla epoki socjalizmu, mniej lub bardziej udanymi betonowymi konstrukcjami. Dziś, po starannie przeprowadzonej renowacji,…

Przygotowanie profesjonalnej oferty nigdy nie było tak łatwe! Weź udział w szkoleniach i zdobądź kompleksową wiedzę i umiejętności z kosztorysowania dachów!

Serdecznie zapraszamy dekarzy i blacharzy na dobrze znane i sprawdzone szkolenia blacharskie, które ruszają od stycznia 2024 roku w Centrum szkoleniowym RHEINZINK Polska.