Jeśli ukończyłeś szkolenie "A", to czas powiedzieć "B" - zapraszamy cię na kolejne szkolenie, które odbędzie się w terminie 28-31 marca 2023 w naszym Centrum szkoleniowym. 

Ten fantastyczny projekt w zapierającym dech krajobrazie został ukończony we wrześniu 2020 r. Schronisko górskie o oryginalnej nazwie „Fratelli Fantoni” stało się częścią krajobrazu Dolomitów, wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa…

Mniej śladu węglowego o połowę: dobrze znany tytan-cynk RHEINZINK-prePATINA staje się teraz prePATINĄ ECO ZINC – najbardziej zrównoważonym cynkiem budowlanym na świecie.

Serdecznie zapraszamy 02, 15 lub 16 marca 2023 r. na praktyczne kursy blacharsko-dekarskie od RHEINZINK, które odbędą się w różnych miastach Polski. Podczas tego kursu zdobędziesz podstawową praktykę w zakresie lutowania miękkiego oraz…

Ze względu na duże zainteresowanie i wyczerpanie miejsc na 4-dniowym szkoleniu "A" - Technika dachów na rąbek - podstawy" w styczniu, zorganizowaliśmy dodatkowy termin w lutym. Zapraszamy odwiedzić RHEINZINK w dniach 14-17 lutego 2023 r. 

Założenia projektowe prywatnej rezydencji Canoe Point obejmują trzy budynki usytuowane nad wodą, ustawione zgodnie z naturalnymi uwarunkowaniami terenu oraz zorientowane tak, aby nie zakłócać żadnego naturalnego widoku.

O trwałości całego systemu rynnowego decydują detale oraz połączenia. Postanowiliśmy przybliżyć te dwie sprawy, organizując w dniach 14-15 stycznia 2023 roku na Dach Forum 2023 w Kielcach rywalizację. 

Tshwane jest obszarem metropolitalnym położonym około 50 km na północ od Johannesburga — oficjalnej stolicy RPA. Otoczone wzgórzami miasto rozkwita zwłaszcza w październiku i listopadzie, kiedy na półkuli południowej zaczyna się wiosna.

Serdecznie zapraszamy dekarzy i blacharzy na dobrze znane i sprawdzone szkolenia blacharskie, które odbędą się w styczniu 2023 roku w siedzibie RHEINZINK Polska.

W kwietniu 2018 roku oddano do użytku nowoczesne i stylowe przedszkole. Mieści się w nim część administracyjna z pokojem socjalnym, pięć sal dla dzieci, szatnie i łazienki, stołówka i kilka pomieszczeń dydaktycznych, w których dzieci mogą…