Witaj w świecie cynku RHEINZINK!

Od dachów, po elewacje, obróbki i systemy rynnowe wraz z akcesoriami - w RHEINZINK znajdziesz szeroki i różnorodny asortyment rozwiazań. Wykonane z blachy cynkowo-tytanowej systemy są poparte szczegółowymi informacjami w formie broszur, detali technicznych CAD oraz odpowiednimi wytycznymi.

Dachy i systemy dachowe

Więcej

Elewacje i systemy fasadowe

Więcej

Rynny i odwodnienie dachu

Więcej

Obróbki blacharskie i detale

Więcej

Blacha i rodzaje powierzchni

Więcej

Fizyka budowli

Więcej

Blacha odporna na zarysowania

Zaufaj naturalnej patynie

RHEINZINK posiada unikalny proces naturalnego patynowania, w którym szaro-niebieska oraz grafitowa powierzchnia tytan-cynku RHEINZINK-prePATINA uzyskuje powierzchnię naturalnej patyny — bez powlekania i lakierowania.

Zainspiruj swoich klientów prawdziwą, jednolitą powierzchnią patyny RHEINZINK i od samego początku spraw, aby Twoje blacharstwo było wyjątkowe!

Zamów próbki

Szkolenia i kursy dla dekarzy

Usługi i serwis

Na naukę nigdy nie jest za późno! Zapytaj nas o perspektywy, jakie dają szkolenia i kursy RHEINZINK oraz zarezerwuj czas dla siebie i całego twojego zespołu! Nasi eksperci doradzą odpowiedni typ szkolenia dla twojej firmy oraz dostosują czas i miejsce na jego przeprowadzenie.

  • Zawsze praktyczne rozwiązania
  • Najlepsze materiały szkoleniowe
  • Setki przeszkolonych i zadowolonych dekarzy

Usługi i serwis

 

RHEINZINK sprawdzony przez rzemieślników

blacha cynkowo-tytanowa

To, dlaczego pracuję z RHEINZINK, jest bardzo proste. To wyjątkowość tytan-cynku i jego naturalnych patyn, jego plastyczność i możliwość krycia dachu wszelkimi stylami: na rąbek, w łuskę, karo czy na listwę bez potrzeby malowania. Ale RHEINZINK to dla mnie przede wszystkim ludzie, którzy robia wszystko, by pomóc rzemieślnikowi i jego frmie niezależnie od reprezentowanego poziomu blacharstwa.  

Poznaj powody by wybrać RHEINZINK

Do pobrania

Katalog produktów

Kosztorysowanie

Zalecenia konstrukcyjne