Witaj w świecie cynku RHEINZINK!

Od dachów, po elewacje, obróbki i systemy rynnowe wraz z akcesoriami - w RHEINZINK znajdziesz szeroki i różnorodny asortyment rozwiazań. Wykonane z blachy cynkowo-tytanowej systemy są poparte szczegółowymi informacjami w formie broszur, detali technicznych CAD oraz odpowiednimi wytycznymi.

RHEINZINK-prePATINA - blacha odporna na zarysowania dzięki naturalnej patynie

RHEINZINK posiada unikalny proces naturalnego patynowania, w którym szaro-niebieska oraz grafitowa powierzchnia tytan-cynku RHEINZINK-prePATINA uzyskuje powierzchnię naturalnej patyny - bez powłoki, lakierowania lub fosforanowania.

Wyróżnij swoje prace i zaufaj naturalnej patynie!

Zainspiruj swoich klientów prawdziwą, jednolitą powierzchnią patyny RHEINZINK i od samego początku spraw, aby Twoje blacharstwo było wyjątkowe i "broniło się samo".

 

Zamów próbki

Inne powierzchnie

RHEINZINK sprawdzona przez rzemieślników blacha cynkowo-tytanowa

To, dlaczego pracuję z RHEINZINK, jest bardzo proste. To wyjątkowość tytan-cynku i jego naturalnych patyn, możliwość krycia dachu wszelkimi stylami: na rąbek, w łuskę, karo czy na listwę.  Do tego dochodzi plastyczność blachy przy wyoblaniu czy wykonywaniu wszelkich ozdóbek i detali na dachu, iglic, lukarn czy metaloplastyki. Ale RHEINZINK to dla mnie przede wszystkim ludzie, którzy robia wszystko, by pomóc rzemieślnikom i ich frmom niezależnie od reprezentowanego poziomu blacharstwa.  

Szkolenia i kursy dla dekarzy

Na naukę nigdy nie jest za późno! Zapytaj nas o perspektywy, jakie dają szkolenia i kursy RHEINZINK oraz zarezerwuj czas dla siebie i całego twojego zespołu! Nasi eksperci doradzą odpowiedni typ szkolenia dla twojej firmy oraz dostosują czas i miejsce na jego przeprowadzenie.

  • Zawsze praktyczne rozwiązania
  • Najlepsze materiały szkoleniowe
  • Setki przeszkolonych i zadowolonych dekarzy

Zobacz więcej

 

Korzystanie z gotowych obróbek? Czy to mi się opłaca?

Tworzenie indywidualnych profili i obróbek może zająć dużo czasu. W RHEINZINK chcielibyśmy odciążyć cię w tych czynnościach i zaoszczędzić czas twoich pracowników. Pomagamy wyliczyć zapotrzebowanie materiałowe zgodnie z projektem oraz pomagamy w zaplanowaniu i montażu poszczególnych elementów.

Zobacz więcej

Co otrzymasz od RHEINZINK, a od innych niekoniecznie?

  • Konsultacje na etapie projektu
  • Pomoc w przygotowaniu wyceny
  • Szkolenia na każdym poziomie zaawansowania
  • Serwis i wsparcie na budowie
  • Bezpłatny program do kosztorysowania rynien i obróbek
  • Wynajem maszyn
  • Realizacje ciekawych inwestycji

Więcej