Konsultacja projektu i wycena

Dla Architektów

Na podstawie otrzymanego projektu nasi doradcy techniczni dokonują weryfikacji zastosowanych w projekcie rozwiązań i przekazują bezpłatnie: dodatkowe detale CAD, modele BIM wraz z teksturami powierzchni, próbki blach oraz wyliczają zapotrzebowanie materiałowe na potrzeby Inwestora.

Dla Inwestorów

Na podstawie projektu weryfikujemy zastosowane w nim detale, przygotowujemy wyliczenie materiałowe oraz przekazujemy bezpłatne próbki blach. Jeśli jesteś pewien tego, co masz w projekcie i nie potrzebujesz doradztwa technicznego, to polecamy bezpośredni kontakt z naszym Dystrybutorem lub doświadczonym Wykonawcą w twoim regionie.

Dla Wykonawców

Na podstawie otrzymanego projektu nasi doradcy dokonują weryfikacji zastosowanych w projekcie rozwiązań oraz wyliczają zapotrzebowanie materiałowe na potrzeby Inwestora. W zależnosci od zaawansowania projektu wypożyczamy odpowiednie maszyny, pomagamy na budowie oraz konsultujemy w sprawie narzedzi blacharskich. Jeśli potrzebujesz bezpłatne próbki blach - zaznacz to w Uwagach.

Dla Dystrybutorów

Pomagamy wyliczyć zapotrzebowanie materiałowe na potrzeby Inwestora oraz przygotować właściwe wsparcie dla Wykonawcy. W zależności od zaawansowania projektu wypożyczamy odpowiednie maszyny, pomagamy na budowie oraz konsultujemy w sprawie narzedzi blacharskich. Wysyłamy bezpłatne próbki blach i prowadzimy doradztwo techniczne

Moje dane

Plik (projekt w wersji elektronicznej) do wysłania. Jeśli masz więcej niż jeden plik proszę go spakować jako .ZIP lub .RAR. Maksymalna wielkość pliku podczas jednorazowego wysłania wynosi 20 Mb

* Te dane są niezbędne do przetworzenia