BLACHARZE JAKOŚCI RHEINZINK

Lepsza jakość. Lepsze rozwiązania. Większe bezpieczeństwo.

"RHEINZINK - Blacharze Jakości" to unikalny program adresowany do wykonawców i firm blacharskich w Polsce. Jest on prowadzony równolegle do programów "RHEINZINK-Qualitäts-Spenglerbetriebe", "RHEINZINK- klub kvalitného klampiarstva", "RHEINZINK - Certificering" oraz "RHEINZINK-Installatori di Qualità" - programów sprawdzonych i z powodzeniem prowadzonych w Austrii, Czechach, Danii i Włoszech.

Blacharze Jakości to:

  • praca w nowych ciekawszych realizacjach, które są obiektami referencyjnymi już na etapie projektu
  • polecanie i rozpoznawalność w gronie najlepszych architektów i potencjalnych klientów
  • udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach RHEINZINK na preferencyjnych zasadach
  • najszybszy dostęp do materiału, najnowszej technologii i maszyn

Jakość wykonawstwa w parze z jakością materiału

Blacha cynkowa przez stulecia była stosowana w najbardziej narażonych miejscach budowli: na dach, elewacje, obróbki oraz rynny. Jej trwałość sięgająca 120 lat zobowiązuje — także w przypadku architektury współczesnej — do odpowiedniej jakości wykonawstwa.

Dla kogo ten program?

Cel jest prosty: zapraszamy najzdolniejszych blacharzy w kraju, wspieramy szkoleniami i pomagamy stać się wykwalifikowanymi i rozpoznawalnymi firmami od tytan-cynku w gronie Architektów i Inwestorów.

Przekłada się to na pewność wyboru firmy o wysokich umiejętnościach blacharskich, powodując, że każdy projekt dachu, elewacji, detalu architektonicznego czy metaloplastyki zostanie wykonany zgodnie ze sztuką rzemiosła blacharskiego i aktualnym stanem wiedzy technicznej.

Zobacz korzyści

Dla wykonawców

Jak cię widzą, tak Cię piszą. Jakość wykonawstwa zwraca na siebie uwagę, a przynależność do inicjatywy Blacharzy Jakości RHEINZINK umożliwia:

  • pracę przy ciekawszych realizacjach, które są referencjami już na etapie projektu
  • polecanie i rozpoznawalność w gronie najlepszych architektów i klientów
  • udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach RHEINZINK na preferencyjnych zasadach
  • najszybszy dostęp do materiału, najnowszej technologii i maszyn

Porozmawiajmy!

Dla architektów

RHEINZINK - BLACHARZ JAKOŚCI to osoba posiadająca nie tylko wiedzę fachową, ale także dobrze znająca materiał i systemy z tytan-cynku RHEINZINK. Wiedza teoretyczna i praktyczna, stały kontakt ze szkoleniami i narzędziami blacharskimi gwarantuje przewagę w jakości wykonania, niweluje ryzyko popełniania błędów, a co za tym idzie — przekłada się na zaufanie i polecanie przez Klienta.

Zobacz listę

Dla inwestorów

Cel jest prosty: skracamy Inwestorom proces decyzyjny — wskazujemy optymalną drogę wyboru najzdolniejszych blacharzy w kraju, których wspieramy szkoleniami, serwisem oraz pomagamy stać się rozpoznawalnymi firmami od tytan-cynku.

Masz większą pewność wyboru firmy o wysokich umiejętnościach blacharskich oraz tego, że projekt dachu, elewacji czy detalu architektonicznego zostanie wykonany zgodnie ze sztuką rzemiosła blacharskiego i aktualnym stanem wiedzy technicznej.

Zobacz listę

Sprawdzone systemy i rozwiązania

Dachy i pokrycia dachowe

Porównaj wizualnie. Wybierz dokładnie

Podwójny rąbek stojący

Kątowy rąbek stojący

Listwa zatrzaskowa Klick

Łuski karo i duże romby

Elewacje i systemy fasad wentylowanych

Kątowy rąbek stojący

Duże romby i łuska

System paneli

System kasetonów

Obróbki blacharskie i detale architektoniczne

Lukarny dachowe

Attyki dachów płaskich

Ściany szczytowe

Okładziny kominów

Strefy wejścia

Okapy i wiatrownice

Ukryte rynny w okapie i odwodnienia

Rynny ukryte w okapie

Rynny półokrągłe

Rynny wewnętrzne i koryta

Rynny prostokątne

Rynny zatrzaskowe

Akcesoria rynnowe

Renowacja zabytków i metaloplastyka

 

Zabytkowy budynek? Nietypowy projekt? Żaden problem!

Na podstawie indywidualnych szkiców lub rysunków nasi doświadczeni blacharze odtworzą każdy detal i wykonają każdy rodzaj detalu architektonicznego używając współczesnych narzędzi i technik — zawsze zgodnie ze sztuką blacharską.

Wyślij szkic lub zdjęcia

Certyfikacja od RHEINZINK. Przejrzyste wymagania

Stawiając rzemieślnikom wysokie wymagania – takie, jakie my stawiamy naszym produktom i systemom — realizujemy jednolitą jakość z korzyścią dla wszystkich uczestników w branży (architektów, inwestorów oraz samych wykonawców).

Certyfikat od RHEINZINK potwierdza poziom zawodowy wykonawcy i udowodnia, że zawsze warto wybierać to, co najlepsze — jak w materiale, tak i wykonawstwie.

Co trzeba zrobić, aby uzyskać certyfikat?

Wymagania są proste i przejrzyste. Oto one:

Certyfikat otrzymuje osoba lub firma, która spełnia podwyższone wymagania RHEINZINK związane z jakością pracy, serwisem i zarządzaniem procesem wykonawczym. Każda autoryzacja jest wydawana jednorazowo na 12 miesięcy. 

Porozmawiajmy

Wsparcie RHEINZINK. Od koncepcji po realizacje

RHEINZINK stara się wspierać projekt na każdym etapie.  Dla Architektów są to niezbędne wytyczne w zakresie zastosowania systemów i przygotowania dokumentacji projektowej. Dla Wykonawców są to szkolenia i pomoc na budowie, pomagające wybrać optymalny sposób montażu.

Skontaktuj się z nami

Wycena i konsultacja projektów

Jaki jest koszt twojego dachu, rynien, elewacji czy obróbek?

Wyślij swój projekt w dowolnej wersji elektronicznej, a na podstawie niego wybrani Blacharze Jakości RHEINZINK przygotują dla ciebie ofertę cenową.

Bezpłatnie.

WYSYŁAM

Szkolenia blacharskie dla dekarzy

Kursy i szkolenia RHEINZINK są od lat cenione na rynku, a przez wielu są uważane za najlepsze. Niezależnie od tego, czy na placu budowy, czy w twojej firmie - dostosowujemy je do Twoich możliwości oraz do potrzeb rynku.

Szkolimy indywidualnie lub małych grupach (max. 12 uczestników) nie tylko w zakresie RHEINZINK, lecz także w zakresie niezbędnych maszyn i narzędzi zwiazanych z jego obróbką.

Przejrzyj szkolenia lub zapytaj

 

Do pobrania

Próbki blach

Zalecenia i instrukcje montażu

Katalog produktów