Z RHEINZINK TWORZYSZ WARTOŚĆ DLA POKOLEŃ

Zrównoważony rozwój można porównać z biegiem na długi dystans. Rozwój trwałych produktów i ich jakość stały się w ostatnich latach przeciwwagą dla produktów i rozwiązań o krótkiej żywotności. Ile znasz produktów, które tak jak cynk, odzwierciedlają cechy trwałości?

Na przestrzeni 50, 100, a nawet 200 lat zmienia się dużo. Przez cały okres użytkowania tytan-cynk pozostaje tym, czym był od początku. Ponadto, wraz z mijającym czasem, zyskuje na estetyce.

NATURALNA OCHRONA

Tytan-cynk współoddziaływuje z otoczeniem — ze słońcem, deszczem oraz powietrzem, którym oddychamy. Wynikiem tego naturalnego procesu jest matowa warstwa ochronna, tzw. patyna. Przez cały okres użytkowania nadaje ona tytan-cynkowi szlachetnych odcieni i podkreśla estetykę. A przede wszystkim zapewnia ona trwałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi i korozją.

SAMOREGENERUJĄCA SIĘ I BEZOBSŁUGOWA

Unikalna patyna pozwala na samoistne zniknięcie wszelkich ewentualnych zadrapań powstałych podczas użytkowania materiału. Tak jak ludzka skóra — naturalnie regenerująca się powierzchnia zapewnia, że tytan-cynk jest bezobsługowy i nie wymaga konserwacji.

Zamów bezpłatne próbki

TYTAN-CYNK MA KILKA ŻYĆ

Zobacz, jak 30-letnia blacha z budynku Muzeum Sztuki Współczesnej w Finlandii zyskała nowe życie w Szwecji.

Więcej

 

TRWAŁOŚĆ I RHEINZINK – EKSCYTUJĄCY ZWIĄZEK

Innowacyjność i zrównoważone podejście

Centrum badawcze RAD, Uniwersytet w Nottingham, Wielka Brytania

Więcej
 

Zgodnie z zasadą Cradle-to-Cradle

Hotel BOAT&CO, Amsterdam, Holandia

Więcej

Wysoka sztuka i historia

Archiwum miejskie Karlsruhe, Karlsruhe, Niemcy

Więcej
 

Wyjątkowy wyraz dziedzictwa kulturowego

Cetrum Kultury Niu Shou Mountain, Nanjing, Jiangsu, Chiny

Więcej