Powody by wybrać RHEINZINK

Elastyczność dzięki różnorodności zastosowania

RHEINZINK to różnorodne możliwości zastosowania: jako pokrycia dachowe, systemy  elewacyjne, systemy rynnowe oraz detale architektoniczne. Naturalne powierzchnie patyn tytan-cynku i neutralna kolorystyka blachy optymalnie dostosowują się do otoczenia i oferują dużą przestrzeń dla kreatywności. Duży wybór powierzchni blachy uzupełniają liczne techniki układania wraz z systemami - ułatwia to realizację praktycznie każdego pomysłu.

Wyślij projekt

 

Tytan-cynk wysokiej jakości jako podstawa zaufania

Jakość jest naszym priorytetem. RHEINZINK ustanowił nowe standardy na międzynarodowej arenie, wprowadzając powiercznie z naturalną, samoodbudowującą się patyną cynku - wykraczając tym samym poza standardowe oczekiwania architektów i inwestorów. Poznaj bliżej tytan-cynk „Made in Germany”, jakość którego jest potwierdzona licznymi Certyfikatami.

Zamów próbki

Opłacalność cynku i zwrot z inwestycji

RHEINZINK jest cennym metalem, a nie tylko materiałem budowlanym, który zazwyczaj się utylizuje. Dachy, elewacje, systemy rynowe lub detale architektoniczne wykonane z tytan-cynku RHEINZINK to bezpieczna inwestycja, gdyż te elementy budynku nie wymagają konserwacji, są trwałe dzięki naturalnym właściwościom patyny tytan-cynku, a po wielu latach eksploatacji cynk nie traci swojej wartości i jest chętnie skupywany jako złom.

Wyślij projekt do wyceny

Rzemiosło blacharskie i nowoczesne systemy

Ponad 1200 dobrze dopracowanych produktów i systemów RHEINZINK pozwalają uzyskać wyjątkową estetykę i zgodność z różnymi formami i stylami architektonicznymi. Idealnie wykonane poszczególne elementy umożliwiają łatwy i szybki montaż. W rękach specjalisty oszczędza to nie tylko koszty, ale także czas.

Znajdź wykonawcę

 

 

Ekologicznie i odpowiedzialnie

  • Cynk jest szczególnie przyjazny dla środowiska - blacha tytan-cynk RHEINZINK-prePATINA nie jest powlekana ani fosforanowana oraz nadaje się w 100% do recyklingu.
  • Patyna - typowa dla cynku, to warstwa ochronna, która od samego początku tworzy się w procesie naturalnym, jest bezobsługowa i nie wymaga pielęgnacji.
  • Jakość i właściwości RHEINZINK są w 100% zachowane w procesie recyklingu. W powtarzających się cyklach produkcyjnych złom cynkowy przekształca się w nowy materiał bez utraty jakości.
  • W przeciwieństwie do innych blach, emisja dwutlenku węgla z RHEINZINK jest najniższa wsród metali, co przekłada się na bardzo dobry bilans CO2     

Zobacz więcej

 

Doradztwo i wsparcie ekspertów

Wybierając RHEINZINK masz zawsze pod ręką odpowiedniego partnera. Nasi doradcy służą pomocą w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania razem z Tobą. Nasi dystrybutorzy dbaja o dostepność systemów oraz produktów w odpowiednim budżecie. Wybierając wykonawcę, skorzystasz z jego wiedzy, którą on wyniósł z naszych szkoleń i warsztatów praktycznych RHEINZINK.

Kontakt

Pewność dzięki doświadczeniu

Nasza jakość „Made in Germany” jest rozpoznawalna na całym świecie i potwierdzona wieloma referencjami. Dzięki naszej sieci kontahentów jesteśmy w stanie polecić odpowiedniego partnera do każdego wyzwania. Nasz rodzinny biznes rozwijamy od ponad 50 lat - możesz być pewien, że dzięki doświadczeniu i pasji RHEINZINK jesteś zawsze po dobrej stronie. Nasza wiedza jest szczególnie przydatna w projektach związanych z ochroną zabytków i rewitalizacją.

Wyślij zapytanie