Poznaj inspiracje do pracy z cynkiem

Bez względu na to, jak skomplikowane są detale, połączenia z innymi materiałami czy nietypowe są kształty budynków - w naszym newsletterze zawsze dostarczamy informacje, które zainspirują Cię do pracy z cynkiem.

Bądź na bieżąco z zaleceniami i informacjami technicznymi

Informacje technicznie stale się aktualizują. szczególnie w odniesieniu do przepisów i zaleceń wykonywania dachów oraz fasad. Żeby je nie przeoczyć zapisz się na Newsletter wybierając swoją branżę - otrzymasz Newsletter specjalnie dostosowany do Twojej grupy wykonawców, architektów lub sprzedawców.

Śledź wartościowe wydarzenia i informacje

Na jakich konferencjach lub targach w pobliżu mogę zobaczyć produkty RHEINZINK? Kiedy odbędzie się następne szkolenie lub kiedy nowy produkt RHEINZINK wejdzie na rynek? Zawsze to Ty, jako pierwszy, dowiesz się o nadchodzących wydarzeniach, nowych produktach i planowanych promocjach.

Zobacz ciekawy projekt co miesiąc

Spójrz za kulisy modernizacji szkoły, budowy nowego domu rodzinnego, remontu akademika lub budowy lotniska. Te obiekty są nie tylko przyjemne do oglądania - kryją się za nimi ciekawa historia i wyzwania, towarzyszące procesowi budowy. Z Newsletterem RHEINZINK spojrzysz na każdy taki projekt z innej perspektywy.

Oto kilka opinii

Zapisałem się do Newslettera, ponieważ chcę być na bieżąco w sprawach technicznych. Lubię pracować z materiałem RHEINZINK i ogólnie interesuje się nowościami. W newsletterze szukam inspiracji dla swoich przyszłych projektów z cynkiem.

Wielokanałowość komunikacji w dzisiejszych czasach to standard. Atmosfera współpracy i wsparcie techniczne RHEINZINK dają poczucie pewności w relacji z inwestorem i wykonawcą, a Newsletter jest ciekawym dopełnieniem tego procesu.

 

CHCĘ BYĆ NA BIEŻĄCO I WYPRÓBOWAĆ NEWSLETTER

Przesyłając moje zgłoszenie, potwierdzam, że chcę otrzymywać newsletter RHEINZINK Polska Sp. z o.o. W każdej chwili mogę odwołać swoją zgodę.

* Te dane są niezbędne do przetworzenia