Trwałe rozwiązania i serwis RHEINZINK

Największy wybór rynien, dachów i elewacji z tytan-cynku RHEINZINK.

Dachy, elewacje, obróbki blacharskie i systemy rynnowe wraz z akcesoriami - w RHEINZINK znajdziesz szeroki wybór i kompletną wiedzę na temat różnorodnych rozwiązań.

RHEINZINK - Twój wiarygodny dostawca tytan-cynku

Prowadzisz hurtownię? Dowiedz się więcej na temat naszych produktów i możliwościach ich sprzedaży.

RHEINZINK z przyjemnością pomaga w pozyskiwaniu nowych klientów oraz we wzmacnianiu relacji z istniejącymi partnerami. Jako lider na rynku tytan-cynku dzielimy się swoim doświadczeniem oraz oferujemy szeroki zakres doradztwa i usług.

Kontakt z Doradcą

Zapoznaj się z naszą ofertą

Dział sprzedaży

Obsługa transportu i zamówień

tel:  +48 (22) 789 91 80
faks:  +48 (22) 789 91 99

Wiadomość

Ekskluzywna powierzchnia blachy klasy premium. Patyna RHEINZINK.

Czy ty wiesz, że RHEINZINK jest pierwszym i jedynym producentem naturalnej patyny wytwarzanej w warunkach fabrycznych? Szaro-niebieska lub grafitowa patyna RHEINZINK-prePATINA jest uzyskiwana na powierzchni tytan-cynku w specjalnym procesie, bez dodatkowego powlekania, lakierowania lub fosforanowania. Dzięki zdolnosci do regeneracji powierzchni materiał jest odporny na zarysowania, doskonale sprawdza się we współczesnej i zabytkowej architekturze oraz od setek lat zachwyca swoją trwałością .

Zamów próbki

RHEINZINK to nie tylko rolki i blachy tytan-cynku.

To także fachowe doradzwo i serwis w zakresie sprzedaży: gotowych systemów rynnowych, pokryć dachowych, obróbek blacharskich oraz elewacji. Dzięki zespołowi RHEINZINK udźwigniesz najtródniejszy projekt. Połączmy nasze siły razem.

Usługi i Serwis 

Poznaj powody by wybrać RHEINZINK