RHEINZINK: Twój wiarygodny dostawca tytan-cynku z Niemiec

Prowadzisz hurtownię? Dowiedz się więcej na temat naszych produktów i możliwościach ich sprzedaży.

Kontakt

Trwałe rozwiązania i serwis RHEINZINK - wszystko z jednego źródła

Dachy, elewacje, obróbki blacharskie i systemy rynnowe wraz z akcesoriami - w RHEINZINK znajdziesz szeroki wybór i kompletną wiedzę na temat różnorodnych rozwiazań. Nasze produkty i systemy są szczegółowo opisane w formie broszur oraz detali technicznych.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Osoby kontaktowe

Dzięki zespołowi RHEINZINK udźwigniesz najtródniejszy projekt. Połączmy nasze siły razem.

Doradcy RHEINZINK

Ekskluzywna powierzchnia blachy klasy premium. Patyna RHEINZINK.

Czy ty wiesz, że RHEINZINK jest pierwszym i jedynym producentem naturalnej patyny wytwarzanej w warunkach fabrycznych? Szaro-niebieska lub grafitowa patyna RHEINZINK-prePATINA jest uzyskiwana na powierzchni tytan-cynku w specjalnym procesie, bez dodatkowego powlekania, lakierowania lub fosforanowania. Dzięki zdolnosci do regeneracji powierzchn materiał jest odporny na zarysowania i zachwyca swoją trwałością na całym świecie. Świadczy o tym duża ilość wyróżnień i Certyfikatów, którymi RHEINZINK został wyróżniony za wzorową równowagę ekologiczną. 

Zobacz nasze linie powierzchni

Najważniejsze informacje o RHEINZINK dla Twoich wykonawców

Szkolenia i kursy w Twojej firmie

Ty decydujesz o terminie, temacie i lokaizacji. Wszystko zabieramy ze sobą. Nasi doświadczeni szkoleniowcy z najlepszą wiedzą techniczną zapewniają wysokiej jakości szkolenia z doskonałymi materiałami dydaktycznymi.

  • 95% uczestników naszych szkoleń oceniło je jako dobre lub bardzo dobre

Przegląd szkoleń

Korzystanie z gotowych obróbek? To się opłaca!

Tworzenie indywidualnych profili i obróbek może zająć dużo czasu. W RHEINZINK chcielibyśmy odciążyć cię w tych czynnościach i zaoszczędzić czas twoich pracowników. Pomagamy wyliczyć zapotrzebowanie materiałowe zgodnie z projektem oraz pomagamy w zaplanowaniu i montażu poszczególnych elementów.

Zobacz więcej