Filmy montażowe

Odwodnienia dachu RHEINZINK

Film opisuje jak prawidłowo zainstalować system rynnowy RHEINZINK krok po kroku.

Zastosowanie: dach domu jednorodzinnego, wiata, garaż, rynna leżąca, wisząca, balkonowa, w kształcie półokrągłym oraz prostokątnym.

 

RHEINZINK - miękki cynk

Do wykonania obróbek przy kominach, ścianach czy lukarnach, do dachów dachówkowych lub łupkowych.  Umożliwia wykonanie obróbek metodą felcowania lub lutowania miękkiego. Dostępny w długościach gotowych do użycia w wersji „gładkiej lub „karbowanej".

RHEINZINK-Clipfix

Dzięki temu systemowi łatwo wykonasz dach na rąbek stojący. Używając łapek ze stali nierdzewnej wraz z odpowiednimi do podłoża wkrętami, nie tylko oszczędzasz czas, ale także pracujesz bardziej ekonomicznie dzięki większym odstępom między łapkami.

RHEINZINK-PV

RHEINZINK-PV to wyjątkowo płaski, równoległy do dachu moduł solarny. Specjalnie opracowane mocowania modułów są bezpośrednio mocowane do rąbka, a szerokośc modułów jest dostosowana do szerokości między osiami rąbków . System do nowych, jak i remontowanych dachów w technologii rąbka stojącego RHEINZINK.

RHEINZINK SP-Line

Innowacyjny system fasadowy SP-Line - to doskonałe uzupełnienie i ekonomiczna alternatywa dla elewacji z drewna, kamienia lub klinkieru. Kompletny system składa się z paneli podstawowych oraz z prefabrykowanych profili przyłączeniowych, pozwalających na ekonomiczne wykonanie zarówno całej płaszczyzny elewacji, jak i jej detali.