Filmy wideo i instrukcje montażu

Wykorzystaj porady i wskazówki od RHEINZINK

Odwodnienia dachu RHEINZINK

Film opisuje jak prawidłowo zainstalować system rynnowy RHEINZINK krok po kroku.

Zastosowanie: dach domu jednorodzinnego, wiata, garaż, rynna leżąca, wisząca, balkonowa, w kształcie półokrągłym oraz prostokątnym.

 

RHEINZINK - miękki cynk

Do wykonania obróbek przy kominach, ścianach czy lukarnach, do dachów dachówkowych lub łupkowych.  Umożliwia wykonanie obróbek metodą felcowania lub lutowania miękkiego. Dostępny w długościach gotowych do użycia w wersji „gładkiej lub „karbowanej".

RHEINZINK - wykonanie parapetu

Ten film pokazuje jak wykonać i zamontować parapet zewnętrzny domu drewnianego z wykorzystaniem podstawowych narzędzi blacharskich oraz wykorzystać walory naturalnej samoodbudowującej się patyny RHEINZINK.

RHEINZINK-PV

RHEINZINK-PV to wyjątkowo płaski, równoległy do dachu moduł solarny. Specjalnie opracowane mocowania modułów są bezpośrednio mocowane do rąbka, a szerokośc modułów jest dostosowana do szerokości między osiami rąbków . System do nowych, jak i remontowanych dachów w technologii rąbka stojącego RHEINZINK.

RHEINZINK SP-Line

Innowacyjny system fasadowy SP-Line - to doskonałe uzupełnienie i ekonomiczna alternatywa dla elewacji z drewna, kamienia lub klinkieru. Kompletny system składa się z paneli podstawowych oraz z prefabrykowanych profili przyłączeniowych, pozwalających na ekonomiczne wykonanie zarówno całej płaszczyzny elewacji, jak i jej detali.

Ręczne wykonanie kolanka rury spustowej

Zobacz, jak z wykorzystaniem szablonu ukośnego RHEINZINK do rur spustowych Ø100 możesz ręcznie wykonać kolanko o kącie nachylenia 45° i 60°. Szablony i inne materiały instruktażowe pobierzesz tutaj

RHEINZINK - lutowanie rynny

Lutowanie miękkie to szybki i łatwy sposób wykonania wodoodpornych i trwałych połączeń. Stosując cynę bezołowiową RHEINZINK w pracach blacharskich wykorzystasz wszystkie właściwości wymagane od tradycyjnej cyny do lutowania.