Dlaczego profesjonaliści wybierają RHEINZINK

Żaden inny materiał nie jest tak wszechstronny jak RHEINZINK. Tytan-cynk sam w sobie jest trwały, plastyczny i nie wymaga konserwacji. Jest w 100% naturalny oraz posiada odporną na zarysowania, samoodbudowującą się patynę.

Poznaj powody

 

Dlaczego tytan-cynk? Bo to po prostu świetny materiał o bardzo szerokich możliwościach zastosowania. Zarazem tradycyjny, o szlachetnym wyrazie, a jednocześnie znakomicie spełniający wymagania współczesnej architektury: ekologiczny, pozwalający zacierać granice między ścianą a dachem, zewnętrzem i wnętrzem.

 

To, dlaczego pracuję z RHEINZINK, jest bardzo proste. To wyjątkowość tytan-cynku i jego naturalnych patyn, możliwość krycia dachu wszelkimi stylami: na rąbek, w łuskę, karo czy na listwę.  Natomiast RHEINZINK, to dla mnie przede wszystkim ludzie z nim związani, którzy zrobią wszystko, aby pomóc rzemieślnikowi zrealizować nawet najtrudniejszy objekt.

Naturalny cynk. Żyj zgodnie z naturą

Cynk jest trwałym materiałem. Jego wszechstronność, zdolność do recyklingu, elastyczność i wielopokoleniowość sprawiają, że jest materiałem zrównoważonym.

  • Cynk jest naturalny
  • Cynk jest zdrowy
  • Cynk jest niepalny
  • Cynk nadaje się do recyklingu      

więcej