Poznaj powody, by wybrać RHEINZINK

Różnorodność zastosowania

Poznaj pokrycia dachowe, systemy  elewacyjne, systemy rynnowe oraz detale architektoniczne, w których naturalne powierzchnie patyn i kolorystyka blachy optymalnie dostosowują się do otoczenia i dają przestrzeń dla kreatywności. Duży wybór powierzchni tytan-cynku RHEINZINK, techniki układania i systemy ułatwiają realizację praktycznie każdego pomysłu.

Więcej

 

Jakość jako podstawa zaufania

Arkusze, rolki lub gotowe systemy z tytan-cynku RHEINZINK — jakość jest dla nas priorytetem. Poznaj bliżej tytan-cynk „Made in Germany” z naturalną, samoodbudowującą się patyną cynku, wykraczającą poza standardowe oczekiwania architektów i inwestorów w zakresie blach. Odkryj wszystkie powierzchnie RHEINZINK, których jakość jest potwierdzona licznymi Certyfikatami.

Zamów próbki

Opłacalność i zwrot z inwestycji

Dachy, elewacje, systemy rynnowe lub detale architektoniczne wykonane z tytan-cynku RHEINZINK to bezpieczna inwestycja. Te elementy budynku nie wymagają konserwacji i są trwałe dzięki naturalnym właściwościom patyny. Cynk jest cennym metalem, a nie tylko materiałem budowlanym, który po wielu latach eksploatacji nie traci swojej wartości i jest chętnie skupywany jako złom. 

Wyślij projekt do wyceny

Sprawdzone rzemiosłem blacharskim

Ponad 1200 dobrze dopracowanych produktów i systemów RHEINZINK pozwalają uzyskać wyjątkową estetykę i zgodność z różnymi formami i stylami architektonicznymi. Idealnie wykonane poszczególne elementy umożliwiają łatwy i szybki montaż. W rękach specjalisty oszczędza to nie tylko koszty, ale także czas.

Znajdź wykonawcę

 

 

Zrównoważony i ekologiczny produkt

  • Cynk jest szczególnie przyjazny dla środowiska, a blacha RHEINZINK nadaje się w 100% do recyklingu.
  • Typowa dla cynku naturalna powierzchnia patyny jest bezobsługowa i niewymagająca obsługi.
  • W powtarzających się cyklach recyklingu złom cynkowy przekształca się w nowy materiał w 100% bez utraty jakości.
  • RHEINZINK ma najniższy bilans CO2 wśród metali stosowanych w budownictwie

Więcej

 

Doradztwo i wsparcie ekspertów

Wybierając RHEINZINK masz zawsze pod ręką odpowiedniego partnera. Nasi doradcy służą pomocą w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania razem z Tobą. Nasi dystrybutorzy dbaja o dostepność systemów oraz produktów w odpowiednim budżecie. Wybierając wykonawcę, skorzystasz z jego wiedzy, którą on wyniósł z naszych szkoleń i warsztatów praktycznych RHEINZINK.

Kontakt

Referencje i doświadczenie

RHEINZINK  jest marką rozpoznawalną na całym świecie z potwierdzonymi referencjami. Dzięki naszej sieci kontrahentów jesteśmy w stanie polecić odpowiedniego partnera do każdego wyzwania. Nasz rodzinny biznes rozwijamy od ponad 50 lat — możesz więc być pewien, że dzięki doświadczeniu i pasji RHEINZINK jesteś zawsze po dobrej stronie. Nasza wiedza jest szczególnie przydatna w projektach związanych z ochroną zabytków i rewitalizacją.

Wyślij zapytanie