Kreatywnie. Nowocześnie. Prosto. Elegancko.

Oferujemy różnorodne rozwiązania, które sprawiają, że każdy z pomysłów jest wykonalny. Jesteśmy liderem i jedynym producentem tytan-cynku na świecie, który spełnia wysokie wymagania dotyczące jakości cynku QUALITY ZINC, a nasz materiał jest szczególnie przyjazny dla środowiska oraz w 100% nadaje się do recyklingu bez utraty jakości po przetworzeniu. Na dodatek RHEINZINK ma najniższy ślad węglowy CO2 wśród metali stosowanych w budownictwie

Systemy. Produkty. Rozwiązania.

Blacha odporna na zarysowania

Naturalna patyna RHEINZINK

Sprawdź, jak będzie wyglądał budynek z prawdziwą jednolitą powierzchnią patyny. Wykorzystaj blachę tytan-cynk RHEINZINK-prePATINA, której patyna jest uzyskiwana w unikalnym procesie fabrycznego patynowania.

Zamów bezpłatne próbki 

Redukuj odpady i emisje dwutlenku węgla

Buduj z RHEINZINK

W porównaniu do innych metali RHEINZINK jest liderem w zakresie bilansu ekologicznego

  • w 100% naturalny materiał
  • w 100% nadaje się do recyklingu
  • bardzo dobry bilans CO2

Dowiedz się więcej

 

Mamy profesjonalistę w Twojej okolicy

Szukasz wykonawcy?

Masz projekt domu i potrzebujesz pomocy przy jego realizacji? A może potrzebujesz go jeszcze skonsultować? Możesz wysłać projekt do nas, albo skorzystać bezpośrednio z doświadczonych blacharzy przeszkolonych w RHEINZINK w swojej okolicy. Bez względu na to, czy Twój projekt jest duży, mały, nietypowy, klasyczny czy całkowicie współczesny — razem damy radę!

Znajdź wykonawcę