Kreatywnie. Nowocześnie. Prosto. Elegancko.

Poznaj powody by wybrać RHEINZINK

Jako lider na rynku oferujemy różnorodny asortyment, który sprawia, że każdy z pomysłów jest wykonalny. Jesteśmy jedynym producentem tytan-cynku na świecie, który spełnia wysokie wymagania TÜV dotyczące QUALITY ZINC, a nasz materiał jest szczególnie przyjazny dla środowiska i w 100% nadaje się do recyklingu.

Systemy. Produkty. Rozwiązania.

Blacha odporna na zarysowania. Naturalna patyna RHEINZINK.

W RHEINZINK znajdziesz szeroki asortyment rozwiazań - od dachów, po elewacje, obróbki blacharskie i systemy rynnowe wraz z akcesoriami. Nasze systemy są poparte szczegółowymi informacjami technicznymi oraz profesjonalnym serwisem na budowie.

Sprawdź, jak będzie wyglądał budynek z prawdziwą jednolitą powierzchnią patyny. Wykorzystaj blachę tytan-cynk RHEINZINK-prePATINA, której patyna jest uzyskiwana w unikalnym procesie fabrycznego patynowania.

Zamów bezpłatne próbki 

Redukuj odpady i emisje dwutlenku węgla budując z RHEINZINK

W porównaniu do innych metali RHEINZINK jest liderem w zakresie bilansu ekologicznego

  • w 100% naturalny materiał
  • w 100% nadaje się do recyklingu
  • bardzo dobry bilans CO2

Buduj z nami

 

Duże i małe projekty. Trwałe i zgodne z naturą

Daj się zainspirować!

Rodzaje powierzchni RHEINZINK

Szukasz wykonawcy? Mamy profesjonalistę w Twojej okolicy.

Masz projekt domu i potrzebujesz pomocy przy jego realizacji? A może potrzebujesz go jeszcze skonsultować? Możesz wysłać projekt do nas, albo skorzystać bezpośrednio z doświadczonych blacharzy przeszkolonych w RHEINZINK w swojej okolicy. Bez względu na to, czy Twój projekt jest duży, mały, nietypowy, klasyczny czy całkowicie współczesny - razem damy radę!

 

Znajdź wykonawcę