Tytan-cynk RHEINZINK. Made in Germany.

Od momentu założenia w 1966 r. RHEINZINK jesteśmy jednym z wiodących producentów tytan-cynku na świecie.

W naszych zakładach produkcyjnych w Datteln, w sercu Zagłębia Ruhry, od ponad 50 lat produkujemy tytan-cynk RHEINZINK najwyższej jakości. Dumni ze spełnienia rygorystycznych norm eksportujemy nasz materiał „Made in Germany” na cały świat.

Niezależnie od tego, jak szeroki mamy asortyment systemów rynnowych, okładzin elewacyjnych czy pokryć dachowych, my w RHEINZINK stawiamy na innowację, jakość i obsługę.

Aby sprostać tym deklaracjom, ponad 670 osób, w ponad 30 krajach na całym świecie, codziennie pracuje nad tym, aby nasze rozwiązania były idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Co mówia o nas nasi Klienci?

Dla mnie ważna jest dostępność wszelkiego rodzaju blach , jak i akcesoriów blacharskich. W RHEINZINK nie doswiadczyłem z tym problemu i to jest plus dużej międzynarodowej firmy.  Dodatkowo RHEINZINK ma jakość i serwis, na których mogę polegać.

Termin „Made in Germany” dla mnie naturalnie znaczy wysoką i sprawdzoną jakość. Mogę liczyć na kontrole jakości w RHEINZINK, co daje mi poczucie bezpieczeństwa, ponieważ to ja jestem dla Klienta stroną przy wystawianiu gwarancji.

Zgodne przestrzeganie standardów etycznych

Jako spółka zależna grupy Grillo, jesteśmy zobowiązani do postępowania zgodnego z Prawem, uczciwej konkurencji i przestrzegania wysokich standardów etycznych. Dlatego wdrożenie standardów etycznych jest mocno zakorzenione w filozofii naszej firmy. Dzięki naszemu zobowiązaniu do przestrzegania tych wytycznych wyraźnie potwierdzamy nasz negatywny stosunek do wszelkiego rodzaju naruszeń; szczególnie w dziedzinie prawa antykorupcyjnego i antymonopolowego.

Historia

Wartości