Projekty dachów, elewacji i detali architektonicznych - seminarium w Krakowie

Serdecznie zapraszamy 08 września 2022 r. do Krakowa na seminarium regionalne dla architektów i projektantów, które odbędzie się w Premier Kraków Hotel (SALA PANTEON)

Organizatorem spotkania jest firma www.biotop.pl, a tematem naszej prezentacji będą "Projekty dachów, elewacji i detali architektonicznych. Obniżenie śladu węglowego z wykorzystaniem blachy tytan-cynk RHEINZINK." Oprócz pobrania podstawowych materiałów i próbek — już na naszym stoisku — przedstawimy detale CAD/BIM oraz przedyskutujemy przedstawiane zagadnienia bardziej szczegółowo.

To tego odbędą się 2 wykłady eksperckie:

"Prawo budowlane — teoria a praktyka. Problematyka najnowszych zmiany ustawy prawo budowlane oraz zmiany wprowadzane w najbliższej przyszłości w zakresie cyfryzacji procesu budowlanego" - poprowadzi p. Anna Kądziołek-Czupryńska, p.o. Z-cy Dyrektora Wydziału Architektury i Urbanistyki UM w Krakowie.

"Instalacje sanitarne i projekty kubaturowe – procedury administracyjne dla projektantów i inwestorów po nowelizacji Prawa budowlanego" - poprowadzi Magdalena Dybek, Kierownik Referatu Postępowań Administracyjnych Infrastruktury Miasta w UM Kraków.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Zgłoszenia wysyłamy na waldemar.szczurowski[at]emgb.pl a w razie pytań kontaktujemy się z przedstawicielem Organizatora bezpośrednio - p. Mariusz Szczurowski, tel. +48 784 326 913.
Decyduje ilość miejsc. 

Serdecznie zapraszamy!