Produkcja profili i wykonywanie obróbek na miarę

  • Oszczędność czasu i powtarzalna jakość

  • Wsparcie wykwalifikowanych pracowników

  • Brak marnotrawstwa materiału i dodatkowej powierzchni magazynowej

  • Wyliczanie zapotrzebowania materiałowego zgodnie z projektem

  • Pomoc w zaplanowaniu i montażu elementów

  • Wycena od polecanych dystrybutorów

W celu optymalizacji procesu budowy i uniknięcia kosztownej produkcji pojedynczych elementów na placu budowy, oferujemy szybką i dopracowaną produkcję obróbek blacharskich. Dotyczy to zarówno klasycznych obróbek blacharskich z blachy tytan-cynk (np. pod dachówkę), jak również wykonywania profili w zakresie krycia dachu na rąbek stojący. Czy to formy stożkowate, czy prostoliniowe: możliwe są różne formy.

Produkcja profili o indywidualnym kroju odbywa się po wykonaniu szkicu i zostaje wykonana w zależności od ilości w ciągu kilku dni. Standardowe obróbki blacharskie: kosze dachowe, pasy okapowe, listwy kryjące itd. są dostępne w każdej chwili w magazynie centralnym RHEINZINK.

Wyślij projekt do wyceny

Małe rolki blachy do samodzielnego profilowania

Dzisiejsze tempo budowy wymaga poręczności i natychmiastowej dostępności blachy - małe rolki tytan-cynku w szerokościach odpowiednich do zapotrzebowania na placu budowy spełniają te rolę.

Zapasy rolek blachy w wymiarach standardowych są dostępne „od ręki” w magazynie centralnym RHEINZINK w Majdanie, a sieć dystrybucyjna RHEINZINK zapewniają bezproblemowe dostarczenie blachy na budowę.

Kontakt

Narzędzia blacharskie

Jeżeli szukasz kompletu do lutowania miekkiego, nożyc blacharskich, wycinaka do blachy, młotka do klepania, zagninacza rąbków lub podginacza okapów, przygotowaliśmy optymalne zestawienie narzędzi, które można nabyć u naszych dystrybutorów.

Program dostaw