Produkcja profili i wykonywanie obróbek na miarę

  • Oszczędność czasu i powtarzalna jakość

  • Wsparcie wykwalifikowanych pracowników

  • Brak marnotrawstwa materiału i dodatkowej powierzchni magazynowej

  • Wyliczanie zapotrzebowania materiałowego zgodnie z projektem

  • Pomoc w zaplanowaniu i montażu elementów

  • Wycena od polecanych dystrybutorów

W celu optymalizacji procesu budowy i uniknięcia kosztownej produkcji pojedynczych elementów na placu budowy, oferujemy szybką i dopracowaną produkcję obróbek blacharskich. Dotyczy to zarówno klasycznych obróbek blacharskich z blachy tytan-cynk (np. pod dachówkę), jak również wykonywania profili w zakresie krycia dachu na rąbek stojący. Czy to formy stożkowate, czy prostoliniowe: możliwe są różne formy.

Produkcja profili o indywidualnym kroju odbywa się po wykonaniu szkicu i zostaje wykonana w zależności od ilości w ciągu kilku dni. Standardowe obróbki blacharskie: kosze dachowe, pasy okapowe, listwy kryjące itd. są dostępne w każdej chwili w magazynie centralnym RHEINZINK.

Wyślij projekt do wyceny

Małe rolki blachy do samodzielnego profilowania

Dzisiejsze tempo budowy wymaga poręczności i natychmiastowej dostępności blachy - małe rolki tytan-cynku w szerokościach odpowiednich do zapotrzebowania na placu budowy spełniają te rolę.

Zapasy rolek blachy w wymiarach standardowych są dostępne „od ręki” w magazynie centralnym RHEINZINK w Majdanie, a sieć dystrybucyjna RHEINZINK zapewniają bezproblemowe dostarczenie blachy na budowę.

Kontakt