Architekci ponownie wybrali RHEINZINK podczas "Architects' Darling Award 2022"

Nagroda "Architects' Darling Award" została zapoczątkowana w 2011 roku i od tego czasu jest przyznawana corocznie. Ponad 1800 niemieckich architektów jest ankietowanych na temat produktów i usług w branży budowlanej, po czym jury, składające się z renomowanych międzynarodowych pracowni architektonicznych, wyłania zwycięzców. 

RHEINZINK po raz kolejny w czołówce. Brąz w dwóch kategoriach!

Tegoroczna ceremonia wręczenia nagród odbyła się 9 listopada 2022 roku, a projektem wyróżnionym przez jury była przekształcona przez Steven Fong Architect 140-letnia powozownia w południowym Ontario. W tym projekcie na nowo zdefiniowano współczesny styl prywatnych rezydencji wyrażony za pomocą trwałych materiałów. Na dachu i elewacji tego projektu zastosowano blachę cynkowo tytanową RHEINZINK-GRANUM basalte

W ramach konkursu Cradle to Cradle Challenge udało się nam z powodzeniem zademonstrować zrównoważone aspekty materiału i technologii RHEINZINK. Elementy konstrukcyjne dachu, elewacji i odwodnienia wykonane z tytan-cynku RHEINZINK mają żywotność ponad 100 lat, mogą być w całości poddane recyklingowi bez utraty ich jakości oraz ponownie wykorzystane. Potwierdza to certyfikacja Cradle to Cradle uzyskiwana przez RHEINZINK od 2009 roku.

Dziękujemy za uznanie i zaufanie!

Więcej o nagrodzie "Architects' Darling Award" https://www.architectsdarling.de