Obniżenie śladu węglowego z wykorzystaniem RHEINZINK - seminarium w Rzeszowie

Serdecznie zapraszamy 14 września 2022 r. do Rzeszowa na seminarium regionalne dla architektów i projektantów, które odbędzie się w Hotelu Rzeszów i rozpocznie się o godzinie 09:00

Organizatorem spotkania jest firma www.biotop.pl, a tematem naszej prezentacji będą "Projekty dachów, elewacji i detali architektonicznych. Obniżenie śladu węglowego z wykorzystaniem blachy tytan-cynk RHEINZINK." Oprócz pobrania podstawowych materiałów i próbek — już na naszym stoisku — przedstawimy detale CAD/BIM oraz przedyskutujemy przedstawiane zagadnienia bardziej szczegółowo.

To tego odbędą się 2 wykłady eksperckie:

"Jak najnowsze zmiany w Prawie Budowlanym wpływają na przygotowanie i realizację inwestycji? Nowe rozwiązania, wątpliwości interpretacyjne. Wprowadzenie cyfryzacji procesu budowlanego."
- mgr Elżbieta Bartman-Cupryś, Radca prawny - członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie. Kierownik Oddziału Orzecznictwa Administracji Architektoniczno – Budowlanej w PUW w Rzeszowie.

"Projekt techniczny w procesie budowlanym. Praktyczne aspekty rozpoczęcia , realizacji i oddania do użytkowania obiektów wymagających projektu technicznego."
- Krzysztof Piątek, Zastępca Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Rzeszowie

Miejsce:
Hotel Rzeszów,
Al. J. Piłsudskiego 44
35-001 Rzeszów
(sala Marszałkowska, poziom 2)

Udział w seminarium jest bezpłatny. Zgłoszenia wysyłamy na waldemar.szczurowski@emgb.pl a w razie pytań kontaktujemy się z przedstawicielem Organizatora bezpośrednio — p. Mariusz Szczurowski, tel. +48 784 326 913.
Decyduje ilość miejsc.

Serdecznie zapraszamy!