Sprawdzone kosze zlewowe z tytan-cynku

Kosze zlewowe to elementy łączące rynnę lub wpust dachowy z rurą spustową poprowadzoną po elewacji. Dzięki skrzyniowej, bardzo pojemnej budowie zapobiegają przelewaniu się deszczówki po fasadzie budynku nawet w trakcie najobfitszych opadów.

Kosze zlewowe RHEINZINK mają naturalną samoodbudowującą się patynę i nie boją się zarysowań. Są wykonane z dużą dokładnością i estetycznie dopełniają każdy dach oraz elewacje wykonane z użyciem naturalnych materiałów (dachówki, łupka, drewna lub klinkieru). Nawet przy  płaskim, niewidocznym  z dołu dachu te elementy podkreślają estetykę i chronią budynek przed oddziaływaniem warunków atmosferycznych.

KOSZ ZLEWOWY STANDARDOWY

Dzięki skrzyniowej, bardzo pojemnej budowie kosz zlewowy zapobiega przelewaniu się deszczówki po fasadzie budynku nawet w trakcie najobfitszych opadów. Dzięki przemyślanym kształtom jest nie tylko estetycznym dopełnieniem budynku, lecz także w efektywny sposób odprowadza wodę deszczową zarówno z dachu skośnego, jak i z dachu płaskiego.

KOSZ ZLEWOWY SZEŚCIENNY KUBUS

Każdy z koszy zlewowych RHEINZINK jest odpowiedni pod względem technicznym i optycznym do nowych i remontowanych budynków, w szczególności do odwadniania dachów płaskich. Uzupełniając ofertę ponad 500 precyzyjnie dopasowanych artykułów kosze zlewowe Kubus są dostępne w różnych wymiarach i wariantach powierzchni.

KOSZ ZLEWOWY PROSTOPADŁOŚCIENNY QUADRO

Kosze zlewowe Quadro uzupełniają ofertę koszy RHEINZINK. Tak jak i pozostałe kosze zlewowe RHEINZINK, są one odporne na długotrwałe działanie warunków atmosferycznych — w tym skrajnych temperatur. Ponadprzeciętna trwałość i odporność na korozję, płowienie czy rozwarstwianie powłok jest niezaprzeczalną zaletą koszy z tytan-cynku RHEINZINK.

ZABYTKI I ROZWIĄZANIA NIESTANDARDOWE

Masz zabytkowy budynek lub nietypowy projekt? Żaden problem! Na podstawie indywidualnych szkiców lub rysunków nasi doświadczeni blacharze odtworzą każdy detal i wykonają każdy model kosza zlewowego, używając współczesnych narzędzi i technik — zawsze zgodnie ze sztuką blacharską.

Więcej