Konsultacje i wsparcie techniczne

Skorzystaj z usług doradztwa technicznego RHEINZINK dla architektów, inwestorów, wykonawców i dystrybutorów. Nasi eksperci pomogą w doborze odpowiednich rozwiązań technicznych, zweryfikowaniu projektów oraz udzielą wsparcia na każdym etapie inwestycji.


Jesteś architektem? Na podstawie otrzymanej koncepcji lub projektu nasi doradcy techniczni pomogą w dalszym poprowadzeniu projektu i przekażą bezpłatnie dodatkowe modele BIM wraz z teksturami powierzchni, detale CAD oraz próbki blach — w tym przygotują zapotrzebowanie materiałowe na potrzeby Inwestora.

DLA ARCHITEKTÓW

 

Budujesz lub remontujesz? Chętnie zweryfikujemy dla Ciebie zastosowane w projekcie rozwiązania, przygotujemy wyliczenie materiałowe oraz przekażemy bezpłatne próbki blach. Jeśli jesteś pewien tego, co masz w projekcie i nie potrzebujesz doradztwa technicznego, to polecamy bezpośredni kontakt z naszym Dystrybutorem w celu dokonania zakupu lub doświadczonym Wykonawcą, by skorzystać z jego usług.

DLA INWESTORÓW

 

Jesteś dekarzem? Doradca RHEINZINK w twoim regionie pomoże w doborze właściwych rozwiązań technicznych oraz w wyliczeniu zapotrzebowania materiałowego dla Inwestora. W zależności od zaawansowania projektu wypożyczamy odpowiednie maszyny, pomagamy na budowie oraz konsultujemy w sprawie narzędzi blacharskich. Jeśli potrzebujesz bezpłatne próbki blach — daj nam znać!

DLA WYKONAWCÓW

 

Interesuje Cię sprzedaż? Dystrybutorom RHEINZINK pomagamy wyliczyć zapotrzebowanie materiałowe na potrzeby Inwestora oraz przygotować właściwe wsparcie dla współpracującego z nim Wykonawcy. W zależności od zaawansowania projektu wypożyczamy odpowiednie maszyny, pomagamy na budowie oraz konsultujemy w sprawie narzędzi blacharskich. Wysyłamy bezpłatne próbki blach i prowadzimy doradztwo techniczne.

DLA DYSTRYBUTORÓW